PONOS DELFINA

Datum objave: 27.06.2026
PONOS DELFINA
U povodu ostvarenih rezultata na nedavno održanom Državnom prvenstvu u podvodnom ribolovu, u pojedinačnoj konkurenciji, predsjednik, Tonči Restović, voditelj sporta, Budimir Žižović i članovi Upravnog odbora, priredili su primanje za sudionike prvenstva, Filipa Bašlina, Kristijana Benčića i Marka Vujičića.
Reprezentativac, Marko Vujičić, okitio se brončanom medaljom i tako potvrdio svoju visoku klasu u ovome sportu.
Tonči Restović čestitao je sudionicima i naglasio da je ukupan rezultat veliki uspjeh Delfina, poslije jednog razdoblja stagnacije ribolovnog sporta. Obećao je da će Društvo još više ubuduće posvetiti brige daljnjem razvoju sporta.
Veteran podvodnjaka, Goran Cvitić, istaknuo je tom prigodom da je ovo prvi puta da jedan klub ima tri predstavnika na državnom prvenstvu.
Uslijedio je domjenak, uz prisustvo gostiju i prijatelja.